Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut

PureVolume™ | We’re Listening To You
Każda osoba, która to chociaż raz w całym swym życiu miała do czynienia z bankami z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której nigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało informujący skrót zaczerpnięty z terminologii finansowej, który przeciętnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu określenie kredyt bez bik.

W krótkim artykule postaramy się naszym użytkownikom wyłuszczyć te główne terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest instytucja, która została powołana do życia przez Związek Banków Polskich u zarania lat 90-tych, w krótkim czasieo po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki uczyniły banki tak aby taktyka kredytowa była prowadzona na właściwych zasadach. BIK jest to wewnętrzny rejestr informacji do której wejście mogą mieć wyłącznie banki. Trafiają do niej informacje o tym, iż ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy ustalonego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które zdobywamy za poszczególne działania. pozyczki dla zadluzonych

Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki możemy osiągnąć bez analizy danych zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju propozycją są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze spłatą swych zobowiązań i dosyć często posiadają spore opóźnienia. Powinno się tutaj oznajmić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są udzielane przez podmioty pozabankowe.