Pożyczka pod zastaw nieruchomości - prosta droga do dużej gotówki.

źródło
Już w tej chwili warto oznajmić, że w ostatnim czasie spore zamieszanie na naszym rynku usług finansowych poczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Specjaliści wskazują na fakt, że coraz większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza układem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i obeznanych doradców pożyczkowych nie ma w tym choćby minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii przekazywania kredytów przez polskie banki. Dawno już minęły czasy, że kredyt dostawał w zasadzie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem znacznego podwyższenia zobowiązań przeterminowanych, innymi słowy takich które to były w sposób nieprawidłowy spłacane. W tym momencie polityka kredytowa wydaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Zdobycie kredytu w banku jest stosunkowo trudne i z tym powinno się wiązać to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak bardzo atrakcyjna. pozyczka bez big

Dużo ludzi, które to nie orientuje się w temacie finansów jest w stanie z pewnością postawić pytanie „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Prócz tego istnieją dostrzegalne różnice w formalnościach jakie to musimy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona stosunkowo mniejszymi formalnościami.