Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej

pozyczka hipoteczna http://www.purevolume.com/kdvasnhacbazrm0vzuvu/posts/9807422/%7BPo%C5%BCyczki+pod+zastaw+dzia%C5%82ki+-+najwa%C5%BCniejsze+rzeczy+na+jakie+trzeba+zwraca%C4%87+uwag%C4%99+przy+zaci%C4%85ganiu%7CPo
Już teraz wypada powiedzieć, iż w ostatnim okresie spore zamieszanie na naszym rynku usług pożyczkowych uczyniła wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na okoliczność, iż coraz szersza grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym.

Dla nas jako dla wieloletnich i zasłużonych konsultantów kredytowych nie ma w tym żadnego szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii udzielania kredytów przez rodzime banki. Dawno już przeminęły czasy, że kredyt otrzymywał właściwie każdy i to na tzw. „gębę”. Stało się to powodem widocznego powiększenia zadłużeń przeterminowanych, czyli tego typu które były w sposób niepoprawny spłacane. W tym momencie strategia kredytowa zdaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest względnie oporne i z tym wypada wiązać to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezmiernie atrakcyjna.

Sporo ludzi, które nie orientuje się w tematyce finansów może z całą pewnością zadać pytanie „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Główną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Oprócz tego istnieją zauważalne różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona względnie mniejszymi formalnościami.